Tasarım Kadın Ayakkabıları

Tasarım Kadın Ayakkabıları

 
+ SHOE DESIGNER +
Rukiye Zirekoğlu, eşsiz tasarımlarıyla, kadınları moda karmaşasından çıkarıp özgürleştirdi.
Kadınlık unsurlarını benimseyerek, stile postmodern bir yaklaşım getirdi ve güzellik algısını yeniden şekillendirdi. Özgünlük, konfor ve abartısız şıklık!
 
Fabrika yapımı sıradanlığa karşı, kadının doğasını vurgulayan özgün Rukiye Zirekoğlu tasarımlarını çoğunlukla el ile üretmeyi sürdürüyoruz.
 
En kaliteli malzemelerden hazırlanmış, enfes detaylar ve büyüleyici yüzeyler ile şekillendirilmiş benzersiz, el yapımı tasarımlarımızı keşfetmek için tüm modellerimizi https://rukiyezirekoglu.com/ sitemizde inceleyin.
 
Siz değerli müşterilerimizi uyarmak isteriz. https://rukiyezirekoglu.com/ Rukiye zirekoğlu markalı ürünlerin RESMİ VE TEK YETKİLİ ONLINE SATIŞ sitesidir. 
 
 
https://rukiyezirekoglu.com/ sitesi üzerinden Kredi kartınız ile veya havale yöntemiyle güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz SSL sertifikalıdır. 
 
Sosyal medyada ise sadece https://www.instagram.com/rukiyezirekoglu adresindeyiz. 
Başka hiç bir sosyal platform veya satış mecrası bize ait değildir! 
...
İnşaat ve Dekorasyon Malzemeleri

İnşaat ve Dekorasyon Malzemeleri

İnşaat üretiminde gerekli yapı malzemeleri, teknik donanım malzemeleri ve dekorasyon ürünlerinde, uluslararası veya ulusal ölçekte temsilciliklerini gururla taşıdığımız güvenilir markaların tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Tedarik kategorilerimiz: Bahçe&Teras, Aydınlatma&Elektrik, Zemin&Kapı&Pencere, Isıtma&Soğutma&Pompa, Boya&Yapı kimyasalları, Mobilya&Banyo&Mutfak, Hırdavat&El aletleri, Güvenlik ekipmanları, Beton&Çelik, Tuğlalar&Paneller ürünleri şeklinde departmanlara ayrılmıştır. 

...
Ev ve Yaşam Ürünleri

Ev ve Yaşam Ürünleri

Ev ve iş hayatında gerekli ürünlerde, uluslararası veya ulusal ölçekte temsilciliklerini gururla taşıdığımız güvenilir markaların tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Tedarik kategorilerimiz: Elektronik&Mobil&PC, Ev gereçleri, Ev tekstili, Anne&Bebek&Oyuncak, Kişisel bakım, Spor&Outdoor, Giyim&Ayakkabı&Aksesuar, Pet shop, Ofis&Kırtasiye, Hobi&Eğlence ürünleri şeklinde departmanlara ayrılmıştır. 

...
Sanayi

Sanayi

Endüstride gerekli ürünlerde, uluslararası veya ulusal ölçekte temsilciliklerini gururla taşıdığımız güvenilir markaların tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Tedarik kategorilerimiz: Makine endüstrisi, Otomotiv&Montaj, Kimyasallar, Metal&Madencilik, Kağıt&Orman ürünleri şeklinde departmanlara ayrılmıştır. 

...
İleri Teknoloji

İleri Teknoloji

İleri teknoloji ürünlerde, uluslararası veya ulusal ölçekte temsilciliklerini gururla taşıdığımız güvenilir markaların tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Tedarik kategorilerimiz: Havacılık&Savunma, İleri elektronik, Enerji verimliliği çözümleri, Elektrik&Petrol&Doğal gaz, Sağlık sistemleri, İlaç&Tıbbi ürünler, Medya&Eğlence ürünleri şeklinde departmanlara ayrılmıştır. 

...
Tarım Malzemeleri

Tarım Malzemeleri

Tarımda gerekli ürünlerde, uluslararası veya ulusal ölçekte temsilciliklerini gururla taşıdığımız güvenilir markaların tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Tedarik kategorilerimiz: Yemler, Makine&Teknoloji, Kimyasal tarım, Hayvancılık geliştirme ekipmanı şeklinde departmanlara ayrılmıştır. 

...
Ambalajlı Tüketici Ürünleri

Ambalajlı Tüketici Ürünleri

Ambalajlı tüketici ürünlerinde uluslararası veya ulusal ölçekte temsilciliklerini gururla taşıdığımız güvenilir markaların tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Tedarik kategorilerimiz: Yiyecek, İçecek, Kozmetik, Hijyen ürünleri şeklinde departmanlara ayrılmıştır. 

...
En Kaliteli Dünya Çayları!

En Kaliteli Dünya Çayları!

MYÇAY
Benim Çay Keyfim..
 
PREMIUM ÇAYLARIMIZI AVRUPA'DAN TÜRKİYE VEYA BAŞKA BİR ÜLKEDEKİ ADRESİNİZE TESLİM GÖNDERİYORUZ!
 
Nefis çaylarımız ülkelerinde özenle harmanlanıp, önce Avrupa'daki fabrikamızda toplanmaktadır. Sağlık sertifikaları Avrupa'da alınıp, yine Avrupa'da hijyen kurallarında paketlenmektedir.
 
Geniş çay seçenekleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.
 
Siparişlerinizi, 5kg ve üzeri ambalajlarda dökme şekilde veya 60gr., 180gr. ve 1kg paketlerde WhatsApp  +905444484253 'e verebilirsiniz. Ayrıca alkilic@alkilic.com 'a mail yoluyla talep gönderebilirsiniz.
 
Ayrıca, tercih ederseniz markanıza özel paketleme yapabiliriz.

 

...
CRM - BITRIX24

CRM - BITRIX24

BITRIX24, TÜRKİYE, ÇEKCUMHURİYETİ, SLOVAKYA VE FRANSA RESMİ PARTNERİ ALKILIÇ GROUP'TUR!
 
Türkiye ve Avrupa'da yerleşik ofislerimiz ve tecrübeli ekibimizle, global ve yerel ölçekteki müşterilerimize, kurumsal yapılarına ve iş planlarına uygun özelleştirilmiş, CRM-Bitrix24 Bulut ve Kendinden Barındırma hizmeti sağlıyor, Eğitim, Entegrasyon ve 7/24 teknik destek sunuyoruz. ''Müşterilerimizin her biri bizim eşsiz ortağımızdır'' felsefemizle, işletmelerin iş süreçlerinin iyileşmesi, verimliklerinin artması ve sürekliliğine destek veriyoruz!
 
BITRIX24, her büyüklükteki kuruluşlar için ''iş iletişimi ve işbirliği çözümü'' sağlayan dünyadaki en yaygın, en etkili ve en pratik işbirliği platformudur. Sistem, kurumsal intranetlere ait araçları en iyi sanal çalışma platformunu oluşturmak için sosyal işbirliği unsurlarıyla birleştirir. Kurumunuzda veya projenizde çalışan ekibinizin sonuç odaklı ve daha doğru kararlar verebilmelerini, daha verimli çalışmalarını sağlar.
BITRIX24'ü ayrıca kendinize ait sunucunuzda çalıştırmak üzere de edinebilirsiniz. 
Android, iOS, Mac ve PC masaüstü ve mobil tüm aplikasyonları mevcuttur ve ücretsizdir.
 
BITRIX24 ile kurumunuz veya organizasyonunuz nasıl daha verimli hale geliyor? Platformun özellikleri ve sunduğu avantajları nelerdir?
 
CRM:
Dünya çapında milyonlarca memnun ve başarılı Bitrix24 CRM kullanıcısına katılın!
Kullanıcı sayısına göre dünyanın en popüler ücretsiz CRM'si (6 milyon şirket ve büyüyen)
2019'un en İyi 10 Ücretsiz Aday Müşteri Yönetimi CRM (PCMag)
2019'un en İyi CRM Yazılımı (TechRadar)
Kullanıcı sayısına göre dünyanın 2 numaralı mobil CRM (Google Play)
En İyi 7 Web Üretkenliği Aracı içinde (Forbes)
 
Satış ekipleri için CRM, satış grafiği ve yönetimi, satış raporları, 360 derece müşteri görünümü, tekrar satış ve satış otomasyonu için gerekli tüm araçları içeren, satış ekibiniz için ücretsiz CRM sistemi / Pazarlama ve Satış Zekası, pazarlama maliyetlerinizi izleyen ve yatırım getirisini otomatik olarak hesaplayan CRM. Hangi pazarlama kanallarının, kampanyaların ve anahtar kelimelerin en iyi getiri sağladığını görün / Pazarlama için çok kanallı CRM, e-posta pazarlaması, SMS, telefonla pazarlama, ses yayını ve Facebook & Google yeniden hedeflenen kampanyaları yayınlayın. Ayda 1 milyon e-posta gönderin! / Ücretsiz müşteri iletişim merkezi, E-posta, telefon, canlı sohbet, popüler sosyal ağlar ile müşteri desteği sağlayın / CRM içinde PayPal, Stripe, Braintree, Authorize.net ve diğer ödeme sistemleri üzerinden teklifleri ve faturaları düzenleyin ve ödemeleri çevrimiçi kabul edin / CRM içinde görevler oluşturun, Projelerinizde müşterilerle işbirliği yapın ve bunları doğru bir şekilde faturalandırabilmeniz için harcanan zamanı izleyin / Çevrimiçi PBX ve VoIP telefonu, Ücretsiz CRM hizmetimizi tam özellikli bir çevrimiçi çağrı merkezine dönüştürün. Gelen, giden, çağrı kaydı, IVR ve çağrı yönlendirme sağlayın / Müşteri desteği, Çok kanallı müşteri iletişim merkezi ve yardım masası.
 
İLETİŞİM:
Unified işbirliğine hazır mısınız? İntranet, sohbet, video konferans, takvimler, çalışma alanları, belgeler, görevler ve dahili iletişim araçları bir arada!
 
Hızlı çalışan ekipler için gerçek zamanlı iletişim araçları / Takvimler, zaman ve randevu çizelgeleri / Intranet ve özel sosyal ağ bir arada / Bir tıklamayla e-postalarınızı görevlere, takvim etkinliklerine veya tartışmalara dönüştürme imkanı / Tüm kuruluşunuz için sınırsız bulut depolama ve gelişmiş belge yönetim sistemi / Görevler, projeler, sınırsız çalışma grupları, Kanban panoları, Gantt şemaları ve iş yükü yönetimi ile profesyonel proje yönetim platformu / Tam özellikli insan kaynakları, katılım yönetimi, iş raporları, iş akışı otomasyonu ve çalışan dizini / Bitrix24 hesabınızda birden çok bilgi tabanı oluşturabilirsiniz.
 
GÖREV VE PROJELER:
Bitrix24, projelerinizi her zaman zamanında planlamanıza ve yürütmenize yardımcı olur. Çevrimiçi ve şirket içinde açık kaynak kod erişimi ile kullanılabilir.
 
Gelişmiş proje planlama, kaynak yönetimi ve ilerleme takibi. Proje takvimleri ve etkileşimli yazdırılabilir Gantt çizelgeleri / İş yükü yönetimi, Kimin meşgul olduğunu, kimin olmadığını, ne zaman ve ne yaptığını görün / Otomatik ve manuel zaman takibi ve zaman raporları / Dört tür görev bağımlılığı (FF, SS, FS, SF) / Şablonlardan yinelenen görevleri ve görevleri otomatik oluşturma / Proje çalışma grupları, Tam özellikli proje planlama ve yönetimi / Harici ekip üyeleriyle görevler ve projeler üzerinde çalışma / CRM ve müşteri yönetimi, Müşteri ve proje yönetimi tek bir yerde, Pazarlama otomasyonu, faturalandırılabilir saat takibi, fiyat teklifleri, faturalar ve çevrimiçi ödemeler dahildir.
 
İLETİŞİM MERKEZİ:
Siteniz için ücretsiz canlı sohbet, Müşteri memnununiyeti ve ürünleriniz veya hizmetleriniz için olağanüstü gerçek zamanlı yardım araçları / Facebook, Messenger, Instagram, Skype, Telegram, Viber ve diğer popüler mesaj platformları ve sosyal ağlar için müşteri katılım araçları / E-posta, telefon ve kısa mesaj gibi klasik müşteri iletişim kanalları için klasik iletişim merkezi ve yardım masası araçları / CRM ve pazarlama otomasyonu, Gelişmiş özellikli müşteri ilişkileri yönetimi platformu. Teklifler, faturalama, e-posta pazarlama, satış yönetimi ve daha fazlası.
 
KURUMUNUZ İÇİN ÜCRETSİZ HAZIR WEB SİTELERİ
Ücretsiz hosting, Bitrix24 ile oluşturulan web siteleri için ücretsiz sınırsız bant genişliği / Kullanımı kolay görsel blok tabanlı düzenleyici. HTML gerekmez / Web sitesi şablonları, Düzinelerce ücretsiz güzel sektörlere özel şablon / Capture formları ve CRM entegrasyonu ile ücretsiz sınırsız açılış sayfaları / Çevrimiçi mağazalar, İçeride ücretsiz e-ticaret platformu (beta, sınırlı kullanılabilirlik) / Kendi alan adınız, Kendi alan adınız ücretsiz kullanılabilir / Ücretsiz alan adı, Ücretsiz Bitrix24.site ve Bitrix24.shop alan adları / Kendilerini cihaza göre ayarlayan mobil ve tablet dostu web siteleri.

 

...
Video Konferans Sistemleri

Video Konferans Sistemleri

Evinizde çalışmanıza olanak sağlar! İşleriniz kesintiye uğramaz!
 
İki salon arasında veya birden çok salon arasında yüzyüze bağlantı sağlıyoruz.
Bizim video konferans çözümlerimiz, süper full HD video, HD içerik paylaşımı ve benzersiz ses netliği ile geleneksel toplantı ve konferans salonları dahil her türlü toplantı salonları için, bulut tabanlı bir video konferans altyapısı şeklinde optimize edilmiştir.
 
Video konferans çözümleriyle yüksek verimlilik ve üretkenlik elde edin! 
Microsoft Teams uyumlu ürünlerimiz, zarif tasarımları, gelişmiş özellikleri ve düşük işletim maliyeti ile hayatınızı kolaylaştırır, giderlerinizi düşürür. 
 
Dünyayı doğrudan masanıza getirin!
Tasarımlarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. Ekibinizin daha hızlı hareketine olanak sağlayacak, paranın alabileceği en iyi cihazları ve sistemi size sunmak için dünyanın en iyi markalarıyla ortaklık yapıyoruz.
...
IP Telefonlar

IP Telefonlar

PBX Telefon Sistemi
 
Kullanımı kolay, esnek ve zengin özelliklere sahip S Serisi VoIP PBX telefonlar, küçük ve orta ölçekli işletmelerin verimliliği ve maliyet tasarrufu yönünde dev bir adım atması için tasarlanmıştır.
 
Linkus ile masa telefonunun tüm özellikleri mobil cihazınız ve masaüstü bilgisayarınız tarafından gerçekleştirilebilir. 
Microsoft Windows, macOS, iOS ve Android ile çalışabilen Linkus, çoklu cihazlarda gerçek zamanlı iletişimi sağlar.
 
Çağrılarınızı yönetin ve kontrol edin!
İş telefonu sistemleri Linkus'a dahildir: Cloud PBX ve S-Serisi VoIP PBX (şirket içi).
 
Konsolide işbirliği!
İş arkadaşınızın iletişim durumu ve çağrı durumu!
Anlık mesajlaşma ve grup sohbeti!
CRM kişilerinizden pop-up ve journal arama özelliği!
...
Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı Merkezi Çözümleri

Akıllı! Verimli! Kesin! Herşey kontrolünüz altında!
 
Ekstra yatırım yapmadan profesyonel bir çağrı merkezi sahibi olabilir, yüksek performanslı ve güvenli hizmetinizi Cloud ortamında verebilirsiniz. 
Web tabanlı yönetim uygulamasından, bir bakışta çağrı merkezinizin durumunu analiz edebilirsiniz. Yapılan görüşmeleri isterseniz arşivden isterseniz görüşme yapılırken canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ses dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
...
Ağ Güvenliği

Ağ Güvenliği

Fortigate. Yeni nesil güvenlik duvarı!
 
FortiGate yeni nesil güvenlik duvarları, şifrelenmiş trafik dahil, en üst düzey koruma ve yüksek performans sağlamak üzere FortiGuard laboratuvarlarından desteklenen güvenlik işlemcilerini ve tehdit istihbarat hizmetlerini kullanır.
 
FortiGate kurumsal güvenlik duvarları, ağ ucundan merkezine, veri tabanına, dahili segmente ve Bulut'a esnek dağıtımlar sunar. Dahili segmentleri ve kritik görev ortamlarını korumak için Threat Protection, SSL denetimi ve ultra-low latency gibi gelişmiş güvenlik hizmetlerinin ölçeklenebilir performansını sunan güvenlik işlemcilerinden (SPU) yararlanır.
 
FortiGate NGFW, bulut uygulamalarına ve IoT cihazlarına otomatik görünürlük sağlar, kurumsal ağın uçtan uca topoloji görünümünü otomatik olarak keşfeder. Güvenlik dokusunun temel ve onaylanmış bir parçası olarak kurumsal ağı bilinen ve bilinmeyenlerden korur.
...
Etkileşimli Tahta BenQ IFP RM6501K 65

Etkileşimli Tahta BenQ IFP RM6501K 65"

Geleceğin eğitimi için Etkileşimli Tahtalar!
 
Etkileşimli tahtalar, eğitimde okulları destekleyecek, sınıflara gerçekten sağlıklı ve destekçi bir öğrenme metodu getirecek, kullanıcı dostu arayüze ve sınıflara hazır çözümlere sahip olacak şekilde optimize edilmiştir.
Mükemmel görüntü netliği için 4K UHD çözünürlük!
Mikroplara Dayanıklı Ekran!
TÜV Sertifikalı, gözü rahatsız etmeyen ekran ışığı ve ekranda titreşimsizlik teknolojisi!
Fişini tak ve çalıştır!
 
Öğrenciler için sağlıklı öğrenme ortamı oluşturun!
Mikroplara dayanıklı ekran!
Ekran yüzeylerinde biriken mikropların çoğunu öldüren, sınıflarda enfeksiyon kapmayı veya salgını önleyen, toksik olmayan, kalıcı nano iyonik gümüş ajanın çok katmanlı kaplaması ile güçlendirilmiştir. İyonik gümüşün antimikrobiyal etkisi, ekran temizlense veya uzun süreli kullanılsa bile devameder.
 
Yalnızca BenQ’nun IFP'lerine önceden yüklenmiş olan EZWrite 5, MS Office uyumluluğu, el yazısı tanıma, video kayıt ve paylaşım araçları gibi birçok özellik sunar. Görsellerin, ses dosyalarının ve Full HD kalitesinde videoların sorunsuz akışını sağlar. Kullanıcılar ayrıca mobil cihazlardan kesintisiz içerik yansıtabilir.
 
Hesap Yönetim Sistemi!
Entegre mikrofonlar ve yazı pedleri!
Ultra pürüzsüz el Yazısı katılımcı öğrenmeyi geliştirir!
Eşzamanlı katılım için iki farklı renkte çift kalem!
Parlamayan, yansımayan ekran!
 
Floating tool; iki parmağınızı ekrana yerleştirerek ekran yakalamanızı, silgi, kalem ve beyaz tahta gibi çeşitli işlevlere hemen erişmenizi sağlar. Sınıfta öğrenme verimini artırmaya yardımcı olur.
 
Öğretim verimliliğini artıran çoklu ekran uygulaması!
Çoklu platform uyumluluğu!
...
İnterkom Sistemleri

İnterkom Sistemleri

İnterkom Sistemleri Çözümleri
 
İnterkom sistemlerinde iletişim çözümlerinin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış, dünya çapında faaliyet gösteren önde gelen Avrupalı ​​şirketlerin uluslararası ve ulusal temsilciliğini gururla gerçekleştiriyoruz.
 
Güvenlik interkomu, modülerliği sayesinde ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilir. Güvenilir erişim kontrolü sağlayarak ve diğer sistemlerle kolayca arabirim kurarak daha da yüksek site güvenliği sağlar. Parmak izi okuyucu, Bluetooth modülü veya dokunmatik ekranla farklı renklerde mevcuttur.
Bluetooth teknolojisi!
Dokunmatik ekran!
Gece görüşlü kamera!
Ses Kitleri, hem ses iletişimine hem de uzaktan gözetim ve kontrole değer katmak için tasarlanmıştır!
 
IP Erişim Kontrol sistemi ile yetkisiz kişilerin binanıza girişini önleyin!
Çok frekanslı RFID kart okuyucu!
Minimum kablolama gereksinimleri!
IP interkomlarla aynı tasarım!
Cihazların toplu yönetimi!
Dahili Zaman ve Katılım!
Çoklu saha kontrolü!
 
Yanıtlama birimi güvenilir görüntülü kapı iletişimini garanti eder. Android işletim sistemi, daha güçlü donanım ve basit kullanıcı arabirimi, yanıtlama birimini üçüncü taraf uygulamalarla entegre etmeyi kolaylaştırır. Örneğin, smart house ev otomasyon sistemleri temperli camdan yapılmış 7 “dokunmatik ekranda rahatlıkla çalıştırılabilir.
Dayanıklı 7 "HD dokunmatik ekran!
Ev otomasyon sistemleri ile entegrasyon!
Wi-Fi ile kolay bağlantı!
Cihazların internet üzerinden entegrasyonunu ve yönetimini kolaylaştırmak için bulut hizmetleri.
...
Tarihi Eser Restorasyonu

Tarihi Eser Restorasyonu

Kültürel mirasın koruması ve gelecek nesillere aktarılması!
 
Tarihi eserler, geçmişten geleceğe sürekli gelişen insan bilgisinin kilometre taşlarıdır. Dünyamızın geleceği hakkında doğru kararlar alacak her yeni jenerasyonun sosyal, kültürel ve mimari referanslarıdır. Her bir tarihi eserin doğru şekilde bakımının yapılması ve mümkün olduğu kadar orjinal haliyle gelecek nesillere aktarılması gerekir.
 
Ahşap, taş, dolu tuğla vb. yapı taşları ile bina edilmiş tarihi eserleri, uzman mimar, mühendis ve usta ekiplerimiz ile, Anıtlar kurulu ve Kültür bakanlıklarının denetiminde, ayrıca gerekirse arkeolog ve sanat tarihçilerinin kontrolünde, gerekiyorsa statik açıdan güçlendiriyor, yüzey temizliklerini doğru yöntemler ile yapıyor, yapıya zarar vermeden, orjinal motiflerine ve malzemesine uygun olarak yeniliyoruz.
 
Dünyada tarihi eser restorasyonunda gelişen en yeni yöntemleri ve ekipmanı takip ediyoruz. 
 
Duyuru: 18-20 Mart 2020 tarihinde katılımcısı olacağımız HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı etkinliği, Covid-19 salgını nedeniyle, 18-20 Kasım 2020 tarihine ertelenmiştir.
...
Kuru Buz ile Yüzey Temizliği

Kuru Buz ile Yüzey Temizliği

Kuru Buzla Yüzey Temizlik Sisteminin temel çalışma prensibi; 
 
Katı halde %100 Kabondioksitten oluşan kuru buz parçacıkları, püskürtme makinesinin özel nozullarından ses hızıyla kirin olduğu yüzeye çarpar ve yüzeydeki kir -79 derecede donar. Kuru buz parçacıkları katı halden doğrudan gaz haline geçerken 800 kat büyür ve yüzeye zarar vermeden kiri patlatarak yüzeyden ayrılmasını sağlar. Doğrudan gaz haline geçen karbondioksit havaya karışır ve atık bırakmaz. 
 
Otomotiv, döküm, plastik, gıda sanayi sektörlerinde özellikle çok çeşitli kalıpların temizliğinde, tekstil, matbaa vb makine parçalarının temizliğinde, havacılık ve denizcilik sektörlerinde yüzey hazırlamada, tarihi eser restorasyonlarında yapı yüzey temizliğinde, ve daha pek çok alanda en gelişmiş, bilimsel ve faydalı temizlik yöntemidir.
 
Kuru buz temizlik yöntemi konvansiyonel yöntemlere göre temizlik süresini yarıya kadar kadar azaltır. Fabrika üretim departmanlarında verimlilik artar. Püskürtme yöntemi yalıtkan, emniyetli ve kolaydır. Makine üzerindeki basınç regülatörü ve özel püskürtme nozulları sayesinde her türlü yüzey için temizlik yaparken yüzeye zarar vermez.
 
Temizlikten sonra bakteri barındırmaz. FDA onayı almış bir temizleme sistemidir.
 
COVID-19 SALGININA KARŞI UYGULAMA FAYDASI!
 
Salgından dolayı tıp ve eczacılık sektörü, tıbbi cihazların ve hayati ilaçların üretimini artırıyor. Kuru buz temizliği, üretim ekipmanlarını daha hızlı temizler, bu sayede tesislerde kritik malların üretiminin hızlanmasına yardımcı olur. Tıbbi cihaz üreticileri ayrıca kuru buz temizliği ile tıbbi parçaları ve kalıpları çapaklardan daha hızlı arındırır.
 
Ayrıca yiyecek, Petrol ve Gaz, Enerji Üretimi, Toplu Taşıma ve diğer birçok önemli endüstride temel mal ve hizmetleri üreten kuruluşlar kuru buz püskürtme ile yüzeyleri hızlı ve etkili bir şekilde temizler ve dekontamine eder.
...
Atık Yönetimi & Tesisler

Atık Yönetimi & Tesisler

Tehlikeli ve tehlikesiz atıkların bertarafında, endüstriyel atık yönetiminde, atık yakma tesislerinin kurulumunda ve proje müşavirlik hizmetlerinde güvenli, hızlı ve entegre çözümler üreterek üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. 
 
İnsanların yaşam tarzında yaygın bir paradigma değişikliğini tetiklemek için benzersiz bir konuma sahip olduğumuza inanıyoruz. Sorumlu tüketime ilham vermek ve tek olan gezegenimizi korumak kolektif görevimizdir. Gayret ve işbirliği ile dünyayı değiştirebileceğimize inanıyoruz.
...
Kent Temizliği

Kent Temizliği

Kültür ve medeniyet sahibi şehirlerin çevre estetiğinin temini için ana arter ve meydanlarının temizliğinde gerekli araç ve ekipmanın tedariğinde, uluslararası veya ulusal ölçekte temsilciliklerini gururla taşıdığımız güvenilir markaların tedariğini gerçekleştiriyoruz. 

...
Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Healthcare Tourism in Turkey
 
Turkey has the large number of accredited hospitals in ophthalmic, odontotheraphy, plastic surgery, transplantation and cardiology as well as affordable prices and high quality service. Medical services in Turkey are under control by the Ministry of Health. (official web-site: https://www.saglik.gov.tr/?_Dil=2)
 
More than 500,000 foreign patients come to Turkey every year for treatments in qualitative services of clinics branches. 
 
Hospitals in Turkey are offering high standards of rehabilitation with high technological equipment, also comfortable rooms for patients. Doctors have high skills, knowledge and experience. All of them speak English but if necessary interpreting services are offered in any other language. 
 
''Diagnosis - Treatment - Travel''
 
Once you apply us for a treatment in Turkey, our specialist team create a detailed plan with you and we follow process. Before your travel, you are obliged duly provide all necessary official information of your health condition such reports and documents, that we must share them with doctors. After examining your data, doctors determine the most appropriate treatment for you. If doctors think you need some more tests, you will be informed and you can take tests either in Turkey or in your own country. 
Your wishes, expectations and relevant doctors recommendations lead to detail plan of your healthcare travel to Turkey. Thanks to our method, your treatment substantially could be determined. 
 
Our medical counseling service is free of charge. Once you have a decision about the treatment, our team create the most appropriate plan for you with its price offer.
...
Hastaneler & Klinikler

Hastaneler & Klinikler

Hospitals & Clinics in Turkey
 
Turkey has several hospitals designed for providing highest class medicalcare. They are utilize the best medical equipment whom available worldwide.
 
Due to the highest technology fully equipped hospitals and rich skills of doctors, Turkey is one the most preferred countries for healthcare tourism over the world. Doctors are specialized in their departments and speak English language. They constantly follow newest Innovations in their specialty.
...
Konaklama

Konaklama

Accommodation in Turkey for Healthcare Travel
 
Our professional team is at your service throughout the whole process before-of-after the treatment. We provide you maximum comfort as you feel at home.
 
Since many years Turkey is attracting tourists with its culture, history and natural beauty. There are established countless nationally and internationally brands of hotels in every cities. 
 
Once you choose hotel according to your treatment clinics location, the booking process will be done by yourself or by our team. The transfers in Turkey between airport, your hotel and clinic would be done by our transfer agent or by yourself in accordance to your preference. Our travel consultants have high experiences and best qualifications.
 
Our add value is our service quality!
...
Original artwork

Original artwork "Complaining of school expenses"

KAŞKA believes that love is the highest level of achievement!

 

It is original KAŞKA ✔
 
PAINTER
The painter, KAŞKA lives in the city of Prague -the heart of Europe- which has deeply mystical and historical heritage. 
He is expressing his philosophy through his articles and visual arts. 
The ideas of his artworks are based on his comprehension of the human self-development journey ever since the primordial time throughout history and pains persistence of people. He aims to inspire future generations. In his opinion the man has the same goals as other beings and the more harmonious he is in terms of his behaviors with all of other beings the more happier he is. 
 
So far few of his works were for sale. He usually gave them for free to the places he deems appropriate. Simply, he doesn't care about monetize. Authority is worthless for him. 
 
Enjoy his unique artwork! 
 
Get more about his ideas on his article: Click here
 
Visit KAŞKA in Etsy: Click here
...
Original artwork

Original artwork "Fashion of African Ladies"

''Somewhere beyond right and wrong, there is a garden, I will meet you there”. Rumi

 

It is original KAŞKA ✔
 
PAINTER
The painter, KAŞKA lives in the city of Prague -the heart of Europe- which has deeply mystical and historical heritage. 
He is expressing his philosophy through his articles and visual arts. 
The ideas of his artworks are based on his comprehension of the human self-development journey ever since the primordial time throughout history and pains persistence of people. He aims to inspire future generations. In his opinion the man has the same goals as other beings and the more harmonious he is in terms of his behaviors with all of other beings the more happier he is. 
 
So far few of his works were for sale. He usually gave them for free to the places he deems appropriate. Simply, he doesn't care about monetize. Authority is worthless for him. 
 
Enjoy his unique artwork! 
 
Get more about his ideas on his article: Click here
 
Visit KAŞKA in Etsy: Click here
...
Original artwork

Original artwork "Fashion of Rukiye Zirekoglu"

KAŞKA believes that love is the most sustainable result! 

 

It is original KAŞKA ✔
 
PAINTER
The painter, KAŞKA lives in the city of Prague -the heart of Europe- which has deeply mystical and historical heritage. 
He is expressing his philosophy through his articles and visual arts. 
The ideas of his artworks are based on his comprehension of the human self-development journey ever since the primordial time throughout history and pains persistence of people. He aims to inspire future generations. In his opinion the man has the same goals as other beings and the more harmonious he is in terms of his behaviors with all of other beings the more happier he is. 
 
So far few of his works were for sale. He usually gave them for free to the places he deems appropriate. Simply, he doesn't care about monetize. Authority is worthless for him. 
 
Enjoy his unique artwork! 
 
Get more about his ideas on his article: Click here
 
Visit KAŞKA in Etsy: Click here
...
Etkileşimli Tahta BenQ IFP RP860K 86

Etkileşimli Tahta BenQ IFP RP860K 86"

Geleceğin eğitimi için Etkileşimli Tahtalar!
 
Etkileşimli tahtalar, eğitimde okulları destekleyecek, sınıflara gerçekten sağlıklı ve destekçi bir öğrenme metodu getirecek, kullanıcı dostu arayüze ve sınıflara hazır çözümlere sahip olacak şekilde optimize edilmiştir.
Mükemmel görüntü netliği için 4K UHD çözünürlük!
Mikroplara Dayanıklı Ekran!
TÜV Sertifikalı, gözü rahatsız etmeyen ekran ışığı ve ekranda titreşimsizlik teknolojisi!
Fişini tak ve çalıştır!
 
Öğrenciler için sağlıklı öğrenme ortamı oluşturun!
Mikroplara dayanıklı ekran!
Ekran yüzeylerinde biriken mikropların çoğunu öldüren, sınıflarda enfeksiyon kapmayı veya salgını önleyen, toksik olmayan, kalıcı nano iyonik gümüş ajanın çok katmanlı kaplaması ile güçlendirilmiştir. İyonik gümüşün antimikrobiyal etkisi, ekran temizlense veya uzun süreli kullanılsa bile devameder.
 
Yalnızca BenQ’nun IFP'lerine önceden yüklenmiş olan EZWrite 5, MS Office uyumluluğu, el yazısı tanıma, video kayıt ve paylaşım araçları gibi birçok özellik sunar. Görsellerin, ses dosyalarının ve Full HD kalitesinde videoların sorunsuz akışını sağlar. Kullanıcılar ayrıca mobil cihazlardan kesintisiz içerik yansıtabilir.
 
Hesap Yönetim Sistemi!
Entegre mikrofonlar ve yazı pedleri!
Ultra pürüzsüz el Yazısı katılımcı öğrenmeyi geliştirir!
Eşzamanlı katılım için iki farklı renkte çift kalem!
Parlamayan, yansımayan ekran!
 
Floating tool; iki parmağınızı ekrana yerleştirerek ekran yakalamanızı, silgi, kalem ve beyaz tahta gibi çeşitli işlevlere hemen erişmenizi sağlar. Sınıfta öğrenme verimini artırmaya yardımcı olur.
 
Öğretim verimliliğini artıran çoklu ekran uygulaması!
Çoklu platform uyumluluğu!
...
The Turkish Black Tea!

The Turkish Black Tea!

The Turkish Black Tea!
 
THE BEST TURKISH BLACK TEAS AND BLENDS WE DELIVER FROM RIZE PROVINCE, TURKEY TO YOUR ADDRESS ANYWHERE!
 
We produce The Best Turkish Black Teas, traditional or blend with flowers. 
We have also special organic tea plants, and our organic production is exist already for 15 years.
 
Their  health and other necessary certificates are obtained duly, and all are packaged in hygiene rules.
 
For more information of our Premium Turkish Black Tea selections and for your inquiries contact us.
 
For 60gr up to 1000gr packages, also for 5kg and more bulk sacks, your may ask or order via WhatsApp +905444484253. Also you may send request to alkilic@alkilic.com.
...
COVID-19 Ag Antigen Rapid Test

COVID-19 Ag Antigen Rapid Test

Wise Clinics
 
COVID-19 Ag Antigen Rapid Test successfully created, and already available its procurement with an affordable price. 
 
Almost 100% Accuracy!
 
100% Made in Turkey.
 
TEST-IT, COVID-19 Ag Test is a rapid, qualitative, immunochromatographic assay for the detection of 2019-nCoV antigen in human throat swabs or nasal swabs.
/For professional in vitro diagnostic use only
/Results in 15-20 minutes
/Detects antibodies generated in response to coronavirus infection
/COVID-19 Ag Test detects the antigen of SARS-CoV-2 (COVID-19) in human throat swabs, nasal swabs or nasopharyngeal swabs
/Analysis of coincidence rate of COVID-19 Ag Test and PCR Test in nasal samples:
Sensitivity: % 92.5
Specificity: % 99.16
Accuracy: %97.7
_____________________
Quality is primary asset for us since its establishment date. 
We have managed to be first in the world for;
First company in the world to have CE certification for in-vitro diagnostics industry from Notified Body at Munich (2001)
First Company in the world to have CE certification for; HIV, HCV, HBsAg and Anti-HBs tests all together  according to 98/79/EC Directive by PCBC-1434 Polish Notified Body (2008).
 
We are certified for
Certified for ISO 9001
Certified for ISO 13485
Accordance with GMP.
 
Our products are certified for;
CE certification for Anti-HIV, Anti-HCV, HBsAg and Anti-HBs tests according to  EC/98/79 Annex II – List A
(Full Quality Certificate, Design Examination Certificate, Batch Verification Certificate)
CE certificate for OTC products, HCG
FDA 510k clearance for HCG tests.
 
Approval and Registration of our products;
Europe Medical Device System,
ANVISA-Brazil,
Free Sales Certificates issued by Turkish Ministry of Health.
...